reklama

Chytrá úprava textu pomocí Inputting+

Chytrá úprava textu pomocí Inputting+
2015-08-14T11:20:26+02:00
• 14. 8. 2015

Na mobilních zařízeních stále časteji pracujeme a vyřizujeme důležité záležitosti. Mnohdy se stává, že potřebujeme pracovat s textem, což je nepříliš pohodlné kvůli menším možnostem, než je tomu na PC. Inputting+ by vám mohl práci ulehčit.

unnamed_result unnamed (3)_result

Inputting+ je v podstatě taková menší vychytávka, která vám umožní při psaní využívat dvou kroků, a to tak, že se můžete vrátit o krok na zpět, anebo naopak při smazání určité části ji zase pohodlně vrátit klepnutím. Tento způsob vás potěší především ve chvílích, kdy se stane, že si náhodou smažete celý text a nechcete jej zbytečně psát znovu. Aplikace funguje jako plovoucí okno, takže ji budete mít na své obrazovce neustále zobrazenou. Velkou výhodou je také funkce vyhledávání, takže napsaný text naleznete daleko rychleji než manuálním prohledáváním. Inputting+ se aktivuje automaticky pokaždé, když začnete psát jakýkoliv text. Všechen text si lze zpětně procházet v přehledné timeline historii.

unnamed (3)_result unnamed (1)_result

Aplikace Inputting+ je ke stažení pro operační systém Android.

logo-app Inputting+:Universal undo redo Catching Now Dev Team Zdarma ANDROID

Zdroj: go4it.ro

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim