reklama

Horská záchranná služba – vydařená aplikace pro výlety na Slovensko

Horská záchranná služba – vydařená aplikace pro výlety na Slovensko
2015-08-14T09:50:06+02:00
• 14. 8. 2015

Vysoké Tatry patří mezi oblíbená místa Čechů, kteří sem jezdí do překrásné přírody na výlety. Občas se ale stává to, že se vám v horách něco stane a vy pak musíte urychleně ve stresu řešit, jak přivolat pomoc, v tom by vám mohla pomoci aplikace slovenské horské záchranné služby.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Horská záchranná služba je opravdu velmi vydařená aplikace a musím uznat, že si autoři dali záležet. V aplikaci nalezneme v podstatě všechno, co bychom mohli náhodou potřebovat. Jedná se o informace o možných lavinách, aktuální výstrahy o počasí a další. Velmi dobrou funkcí v kritických situacích je možnost vytočit číslo SOS, aniž byste jej museli znát. Tlačítko SOS vám po klepnutí automaticky vytvoří hovor se záchrannou službou.

unnamed (6)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Při zapnutí se navíc ukládá vaše poloha, takže nemusíte v podstatě ani určovat, kde přesně jste, protože se to záchranáři dozví z aplikace. V těchto situacích lze využít i tlačítko pro odeslání SOS SMS, kam uvedete, co se vlastně stalo a komu. Jestliže je nezbytně nutné poskytnout první pomoc, lze v aplikaci využít asistenta, který vám pomůže s rychlou pomocí.

unnamed_result unnamed (7)_result

Horská záchranná služba se rozhodně povedla, což je znát i na jejím hodnocení uživateli, kde získala 4,7 hvězdiček z 5. Vše je zcela zdarma.

logo-app Horská záchranná služba Horská záchranná služba Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim