reklama

Stáhněte si hru Monsters Ate My Birthday Cake časově omezeno

Stáhněte si hru Monsters Ate My Birthday Cake [časově omezeno]
2015-07-10T09:52:37+01:00
• 10. 7. 2015
5

Máme pro vás tip na časově omezenou nabídku hry, která v Obchodě Play stojí bezmála 114 Kč. Jedná se o kreslenou hru jménem Monsters Ate My Birthday Cake. Stojí za ní vývojáři z TV kanálu Cartoon Network.

hra zdarma

Ve hře Monsters Ate My Birthday Cake bude vašim úkolem získat zpět narozeninový dort. Celý děj se odehrává na ostrově Gogapoe. Na cestách za dortem vás čeká spousta nepřátel, kteří se vám budou snažit vše pokazit. Jako hráč budete moci používat různé zbraně a nepřátel se jednoduše zbavovat. Navíc můžete využívat zajímavé pošetilé útoky a nepřátele tak zcela překvapit. Mezi vybrané zbraně patří smrduté mraky a další.

unnamed_result unnamed (4)_result

unnamed (3)_result unnamed (1)_result

Abyste hru získali zdarma, musíte přejít do Obchodu Play přes tento odkaz a následně potvrdit platbu. Nemusíte se bát, že byste za hru zaplatili, protože dojde k nákupu za 0 Kč (osobně ověřeno). Hra je zdarma pouze po omezenou dobu, proto neváhejte.

logo-app Monsters Ate My Birthday Cake Cartoon Network 113,86 Kč ANDROID logo-app Monsters Ate My Birthday Cake Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Marek Josef

11. 7. 2015, 13:46

Díky za info už to šlape

@Honza Kopecký
V aplikaci to nefunguje, ale, jak jsi psal, v prohlížeči (i na telefonu) to funguje :)

Honza Kopecký

10. 7. 2015, 20:54

@marekjosef:disqus Hodí tě to na hlavní stránku Google Play a objeví se pop-up okno, kde je aplikace opravdu zdarma (na webu, nevím, jak v aplikaci).

Marek Josef

10. 7. 2015, 16:22

Co je myšleno omezenou dobou odkaz me hází jen na úvodní menu google play

Elder Master

10. 7. 2015, 13:47

na ios teda zdarma neni.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim