reklama

Oficiální aplikace fotbalového klubu AC Sparta Praha

Oficiální aplikace fotbalového klubu AC Sparta Praha
2015-07-25T08:00:16+01:00
• 25. 7. 2015
2

K dnešním sportovním akcím patří bezesporu mobilní telefony. Díky chytrým zařízením si můžeme sledování například fotbalového zápasu zpříjemnit statistikami apod. Fotbalový klub AC Sparta Praha si to plně uvědomuje a pro všechny své fanoušky je připravena oficiální aplikace.

ac-sparta-praha-logo-background

Aplikace AC Sparta Praha všem fanouškům přináší výhody v podobě možnosti sledování statistiky v reálném čase. Mezi funkce, které jsou velmi vydařené, patří kupříkladu notifikace, ta vám během jakéhokoliv zápasu bude naskakovat při důležitých událostech, jakými jsou góly, penalty, karty za fauly a také konečný výsledek. Aplikace ale není pouze o statistikách, uvnitř lze zakoupit magazín Sparta do toho!, který je plně digitální. Dle informací má být magazín dostupný minimálně den před každým zápasem.

32374_appmagazin 32377_apphlavni

Majitele permanentek mají přístup k magazínu zadarmo po vyplnění detailů o jejich permanentce. Mimo jiné se v aplikaci nachází kompletní soupisky s hráči a detailech o nich. Navíc budou k dispozici aktuality z letenského stadionu, kompletní výpisy odehraných a budoucích zápasů.

32376_apphrac 32375_appnovinky

Aplikace je ke stažení zcela zdarma, dostupná je pro operační systémy iOS a Android. Podporovány jsou i tablety iPad a Androidí.

logo-app App Name Takeplace, s. r. o. Zdarma ANDROID logo-app AC Sparta Praha Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Lucie Budínová

25. 7. 2015, 9:27

Však tato aplikace tu je už několik dní. Ale je dobrá.

Miroslav Pelej

25. 7. 2015, 8:04

K čertu s ní

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim