reklama

Čínský výrobce chce konkurovat Vertu

Čínský výrobce chce konkurovat Vertu
2015-07-24T12:02:23+02:00
• 24. 7. 2015

Vertu můžete znát především jako výrobce luxusních smartphonů, jejichž cena bývá astronomická a běžný zákazník by musel šetřit roky, nebo spíše desetiletí. Nyní se ukazuje, že čínský výrobce Doogee chce konkurovat právě této společnosti. Novinka Titans3 T3 chce nabídnout luxusní provedení a dostatečný výkon.

wps72A6.tmp

Luxusní smartphone nabídne kovové zpracování s kůží na zádech. To ale není jediná zajímavá vlastnost Titans3 T3. Ve specifikacích najdeme odolnost vůči vodě a zabezpečení skrze rozeznání duhovky. Aby toho nebylo málo, smartphone disponuje dvěma displeji. V tomto případě Doogee jen tak nekopíroval současné atypické smartphony a rozhodl se, že druhý displej bude umístěn na horní straně smartphonu.

wpsCF67.tmp wpsE4EB.tmp wpsFA40.tmp

Zdroj nám také uvedl, že Titans3 T3 nabídne procesor MTK6735 nabízející čtyři 64bitová jádra s taktovací frekvencí 1,5 GHz. K dispozici máte 2GB RAM a 16GB úložiště. Hlavní displej nabízí 5palcovou úhlopříčku s HD rozlišením. Na trh by se měl dostat v září. Na upřesnění informací si musíme počkat až do oficiálního představení.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim