reklama

Half Life na hodinkách s Android Wear

Half Life na hodinkách s Android Wear
2015-07-25T09:30:21+02:00
• 25. 7. 2015

Google minulý rok představil Android Wear pro chytré hodinky. U něj si nastavil celkem přísná pravidla, díky čemuž si výrobci nemohou upravovat systém k obrazu svému jako u smartphonů. To ale nijak nebrání, aby si komunita nehrála s tímto systémem určeným jen pro chytré hodinky.

Již jsme zde měli Windows 95 běžícím na Androidu Wear,  emulátor GameBoy Color her nebo systém od Applu. Tentokrát zde máme skutečnou chuťovku, hlavně pro příznivce legendární hry Half Life. Díky aplikaci SDLash je možné emulovat tuto hru na Androidu Wear. Je zajímavé, že s procesorem Snapdragon 400 a grafikou Adreno 306 lze dosáhnout i na 45 a více snímků za sekundu.

Jedná se skutečně jen o zajímavost, než o použitelný způsob, jak si zahrát Half Life na svých hodinkách. Pokud by se tento nápad rozšířil, bylo by teoreticky možné použít hodinky s Android Wear jako konzoli. Stačilo by připojit herní ovladač společně se sluchátky přes Bluetooth a obraz streamovat do televize třeba přes Miracast (to zatím chybí) nebo podobnou technologii.

Zdroj: davebennett.tv

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim