reklama

LG Tone Active – sportovnĂ­ sluchátka ke smartphonu

LG Tone Active – sportovnĂ­ sluchátka ke smartphonu
2015-07-24T09:00:15+02:00
• 24. 7. 2015

LG se nedávno prostřednictvím tiskové zprávy pochlubilo překonáním 10 miliónové hranice prodaných sluchátek série LG Tone. Nyní do této kategorie produktů přidává další model, jenž se jmenuje LG Tone Active. Už podle názvu je jasné, že jsou zaměřeny na sportovně naladěné uživatele.

3

Jedná se o bezdrátová sluchátka, která mají základnu v podobě „obojku“ kolem krku. Z ní lze vytáhnout špuntová sluchátka s vyměnitelnými nástavci. Samotná konstrukce má odolat i tvrdšímu používání. Mezi hlavní výhody patří odolnost vůči vodě a potu (IPX3), tudíž se hodí i pro nejnáročnější sportovce. Samotná konektivita je zajišťována prostřednictvím Bluetooth 4.1, přičemž jsou zakomponovány profily Headset (HSP), Hands-Free (HFP), Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video Remote Control (AVRCP).

medium03

Nechybí mikrofon, vibrace a indikace nabití. LG uvádí, že sluchátka vydrží na jedno nabití 13 hodin hovoru nebo 9,5 hodiny hraní hudby. Pohotovostní režim má být 18 dnů. Do prodeje se dostanou již příští měsíc, přičemž cena bude upřesněna později.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim