reklama

Moto G (2015) na uniklém propagačním videu aktualizováno

Moto G (2015) na uniklém propagačním videu [aktualizováno]
2015-07-24T08:45:04+02:00
• 24. 7. 2015
1

Aktualizováno 24. 7.

Motorola opět neuhlídala svůj nadcházející smartphone Moto G. Tentokrát se na internet dostalo i video představující tuto novinku. Díky němu se dozvídáme, že smartphone bude vybaven certifikací zaručující odolnost vůči vodě (IPX7). Pětipalcový displej nabídne HD rozlišení, na přední straně je 5MPx kamerka a záda obsahují 13MPx senzor. Nechybí podpora microSD karty (až 32 GB), přičemž bude k dispozici varianta na dvě sim karty. Taktéž se dočkáme podpory LTE.

Aktualizováno 8. 7.

V dohledné době by měla Motorola vlastněná Lenovem představit nové modely pro tento rok. Na jednom snímku se potvrzují původní spekulace o Moto G (2015). Druhý již zmiňuje Moto X Sport, což by měla být nová verze zaměřená na sportovní aktivity, jak název napovídá. Předpokládá se zvýšená odolnost vůči vodě, prachu a nárazům.

The-new-Motorola-Moto-G Motorola-Moto-X-Sport

Co se týče specifikací, máme jen přibližné informace. Displej by měl mít úhlopříčku 5,2 palce, na zadní straně bude 16MPx senzor a přední ponese 5MPx. O výkon se bude starat blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor s taktovací frekvencí 1,5 GHz.

Aktualizováno 30. 6.

Motorola opět neuhlídala podobu svého nadcházejícího smartphonu Moto G. Novinka získala kódové jméno “Osprey”, přičemž modelové označení je XT1540. Nové úniky potvrzují předchozí informace o hardwarové výbavě.

Moto-G-2015-Leak-TechnoBuffalo-2 Moto-G-2015-Leak-TechnoBuffalo-1

Původní článek 22. 6.

Motorola prošla reinkarnací, přičemž změnila i dvakrát majitele. Návrat na mobilní trh můžeme hodnotit kladně, hlavně s ohledem na představené smartphony. Jedním z těch úspěšných je model Moto G, což je zařízení s nižší cenou a přijatelnou výbavou. Avšak i zde má silnou konkurenci od čínských výrobců.

gsmarena_004 (1)

Letos bychom se měli dočkat opět uvedení levného smartphonu Moto G, o kterém se dozvídáme díky únikům. Kromě toho se začaly objevovat údajné fotografie tohoto modelu.

gsmarena_003 (6)

Jak lze vidět, došlo na změnu designu, hlavně na zadní straně. I ve výbavě jsme se dočkali mírného pokroku, byť Motorola mohla více modernizovat. Například paměť RAM bude mít velikost jen 1 GB. Co se týče výkonu, můžeme se těšit na Snapdragon 410 s 64bitovou architekturou.

Úložiště nabídne 8 GB, přičemž nechybí slot na microSD kartu. Samotný displej má 5palcovou úhlopříčku s HD rozlišením. Na zadní straně se nachází 13MPx foťák s LED přisvícením a přední strana poskytne 5MPx senzor. Již v základu bude novinka vybavena Androidem 5.1.1 Lollipop.

gsmarena_002 (7)

Zdroje: gsmarena.com, phonearena.com, phonearena.com, androidpolice.com, droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomáš Vendiš

22. 6. 2015, 8:58

a LTE bude?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim