reklama

Coolpad ukázal osmijádrový Fengshang C+ s 4GB RAM

Coolpad ukázal osmijádrový Fengshang C+ s 4GB RAM
2015-07-07T16:00:11+01:00
• 7. 7. 2015

Společnost Coolpad si chce zajistit pozici mezi deseti největšími výrobci chytrých telefonů na světě, a tak se rozhodně musí pokusit o získání nějakého podílu v domácím prostředí, kde bohužel v posledních letech probíhá velmi silný konkurenční boj. Za zmínku stojí velikáni, jako je Xiaomi, Lenovo, Huawei nebo ZTE. Karty mají mezi sebou rozdány, takže prosadit se nebude zrovna jednoduchý úkol. Každopádně žhavá novinka s názvem Fengshang C+ stojí za pozornost!

Coolpad Fengshang C+ (5) Coolpad Fengshang C+ (1)

V jeho čele zaujímá místo 5,5palcový displej s rozlišením 1 280 x 720 pixelů, což není zrovna moc v nastupující době QHD displejů. Podstatně lépe vychází hardwarová sestava, kam zapadá osmijádrový procesor Snapdragon 810 od Qualcommu, jemuž dále náleží grafický čip Adreno 430. Operační paměť RAM o velikosti 4 GB doplňuje 32GB interní úložiště. Celkovou výdrž obstarává 2 500mAh baterie.

Coolpad Fengshang C+ (6) Coolpad Fengshang C+ (4)

V zadní části se nachází 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou a úzký pás průduchu reproduktoru. Přední panel nebyl ošizen o přední kamerku, která získala 5megapixelový senzor. Čínský výrobce doposud neoznámil prodejní cenu včetně dostupnosti. Alespoň máme k dispozici detailní snímky zařízení z tiskové konference pořízené zahraničním zdrojem.

Coolpad Fengshang C+ (7) Coolpad Fengshang C+ (3) Coolpad Fengshang C+ (2)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim