reklama

Cortana pro Android už v červenci, byť je zde menší háček

Cortana pro Android už v červenci, byť je zde menší háček
2015-06-18T09:35:57+01:00
• 18. 6. 2015

Věrná společnice Cortana na platformě Windows od Microfostu má pro nás menší překvapení. To spočívá v aplikaci pro Android, která bude zprvu komunikovat s Windows a tím vám napomáhat při ukládání poznámek, hledání frází atp. Nicméně to není jediný háček, na který budeme moci narazit. Další špatnou zprávou je například beta verze aplikace, které se dočkáme až během července. Avšak to může být o poznání dříve než příchod oficiální verze pro Windows 10.

Prozatím je tedy největším zklamáním nutnost spolupráce androidí aplikace s Windows 10. Možná chce Microsoft získat trochu té exkluzivity. Je ovšem možné, že postupem času se i uživatelé Androidu dočkají plné a optimalizované verze, což by byl jistě dobrý krok vpřed.

Na svém telefonu s Androidem můžete požádat Cortanu, ať vám například připomene jít na procházku se psem v osm hodin večer. Poté, když se díváte na film na vašem Xboxu, přeruší se přehrávání a uvidíte připomínku, že je čas vzít psa ven.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim