reklama

Metearmor – ochrannĂ© sklo, kterĂ© zachránĂ­ váš displej

Metearmor – ochrannĂ© sklo, kterĂ© zachránĂ­ váš displej
2015-06-18T12:25:09+01:00
• 18. 6. 2015

Koupit si telefon v dnešnĂ­ dobÄ› je uĹľ tĂ©měř povinnostĂ­, nicmĂ©nÄ› stále nejsou vychytány všechny mušky. ZvláštÄ› ochrana displeje pĹ™i pádu telefonu na zem. I v tomto ohledu nynÄ›jší zařízenĂ­ trochu pokulhávajĂ­. NicmĂ©nÄ› jsou zde i alternativy, jak tomu pĹ™edejĂ­t – například dokoupit si ochrannĂ© sklĂ­ÄŤko pro displej. CelĂ˝ tento problĂ©m by však mohl jĂ­t vyĹ™ešit pomÄ›rnÄ› snadno, coĹľ se nám snaží dokázat novinka Meteamor.

metearmor

Jejím tahákem je složení ochranného sklíčka. Skládá se totiž ze směsi plastových a skleněných vláken, díky čemuž by se odolnost materiálu při pádu na zem, mohla rapidně zvýšit, jak tvrdí firma Moxbii, která s Meteamorem přišla na světlo světa.

VĂ˝slednĂ˝ produkt spoleÄŤnosti Moxbii (Meteamor), byl pĹ™edstaven na letošnĂ­m veletrhu Computex. Dle Moxbii je jejich ochrannĂ© sklĂ­ÄŤko zvláštnĂ­ (odlišenĂ© chcete-li) nejen svĂ˝m sloĹľenĂ­m, ale i moĹľnostmi. Například si budete moci zakoupit trochu „potištÄ›nou“ verzi. BohuĹľel projekt jako takovĂ˝ je zatĂ­m teprve plánován a bÄ›hem následujĂ­cĂ­ho mÄ›sĂ­ce ÄŤi dvou ho snad budeme moci vidÄ›t na Kickstarteru.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim