reklama

CloudPlayer – streamování hudby z online úložišť snadno a rychle

CloudPlayer – streamování hudby z online úložišť snadno a rychle
2015-06-18T06:35:39+01:00
• 18. 6. 2015

Vývojářská společnost DoubleTwist vydala novou aplikaci, která dokáže přehrávat vaši hudbu uloženou na různých online službách – Dropbox, OneDrive či Google Drive. Příhodě je nazvána CloudPlayer a umí toho znatelně více, než je na první pohled vidět. Pojďme si ji trochu více omrknout.

cloudplayer-lede

Aplikace by tedy měla být schopna přehrávat hudbu z vašich cloudových úložišť, přičemž by zde měla být podpora například pro neomezené stahování vaší hudby nebo bezztrátový zvuk.

„Vytvořili jsme CloudPlayer jako alternativu k zuboženým, proprietárním cloudovým hudebním službám, které mají mnohdy velká omezení toho, co můžete dělat s hudbou, jež vlastníte.“ – společnost doubleTwist

Sám spoluzakladatel společnosti také uvedl další výhody přehrávače CloudPlayer. Mezi ty patří možnost přehrávat své seznamy skladeb skrze Chromecast nebo AirPlay (tudíž i na AppleTV). Aplikace je sice zdarma, ale po týdnu od stažení vám vyprší licence a přijdete o všechny prémiové funkce. Poté budete muset zaplatit okolo 150 Kč, jinak vám zůstane osekaná verze aplikace. Společnost také říká, že je zatím problém s API u OneDrive, nicméně tato nesnáz by měla být v nejbližší době vyřešena.

logo-app CloudPlayer™ by doubleTwist doubleTwist ™ Zdarma ANDROID

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim