reklama

Motorsport manager – Staňte se virtuálním manažerem Formule 1

Motorsport manager – Staňte se virtuálním manažerem Formule 1
2015-05-08T12:55:22+02:00
• 8. 5. 2015

Fanouškům Formule 1 by neměla uniknout velmi zajímavá hra jménem Motorsport manager.

unnamed_result

Ve hře Motorsport manager se stáváte manažerem týmu Formule 1 a vaším úkolem je vypracovat se na nejvyšší úroveň a vyhrávat jednu velkou cenu za druhou. Cesta k titulu je však velmi dlouhá a rozhodně se nestane, že byste byli mistrem během hodiny. Hra nabízí velmi hezké uživatelské prostředí a rozhodně se vám nestane, že byste se ztratili a nevěděli, co dělat dál. Velmi se mi líbí reálné zpracování, kdy musíte svůj vůz testovat a dle dat jej různě upravovat.

unnamed (4)_result unnamed (1)_result unnamed (3)_result

Ve velké ceně na vás čeká kvalifikace a následně závod. Je velmi důležité zajíždět dobré časy, abyste měli šanci propracovat se na přední příčky. Super vychytávkou je nutnost zvolení správné směsy gum, což má taktéž velký vliv. Během závodu sledujete svého jezdce a určujete např. nutnost zajetí do boxů, anebo při změně počasí nahradit správnou směs. O svou stáj se staráte i v podobě zaměstnanců a musíte vyhledávat i sponzory.

unnamed (2)_result unnamed (5)_result

logo-app Motorsport Manager Christian West 15,00 Kč ANDROID logo-app Motorsport Manager Mobile Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim