reklama

Paperama – Skládejte origami jako profíci

Paperama – Skládejte origami jako profíci
2015-05-08T12:00:07+02:00
• 8. 5. 2015

Většina lidí si v životě vyzkoušela skládání papíru, ze kterého následně vznikla např. vlaštovka. S hrou Paperama si spoustu zábavy užijete i bez papíru.

unnamed (3)_result

Vaším úkolem je samozřejmě poskládat z každého virtuálního papíru nějaký určitý obrazec. V každé úrovni na vás čeká výzva v podobě nutnosti skládání papíru tak, abyste využili, co nejméně přeložení. Aby hra nebyla jednoduchá, jste limitování počtem přeložení, a pokud se vám tento limit nepodaří splnit, pak jste prohráli a musíte začít znovu.

unnamed (1)_result unnamed_result

Během překládání papíru vidíte na levé straně obrazovky, jak jste prozatím úspěšní, je zde zobrazeno konkrétně procentuální skóre, počet přeložení a limit maximálního počtu přeložení. Jestliže se stane, že se spletete a chcete se vrátit o jeden krok, pak tuto možnost máte. Vývojáři zpracovali hru do hezkých barev, což vaše oči určitě zaujme a hra se vám bude líbit.

unnamed (2)_result

Celkem na hráče čeká 24 úrovní a následně si můžete dokoupit ještě dalších 48.

logo-app Paperama FDG Entertainment GmbH & Co.KG Zdarma ANDROID logo-app Paperama Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim