reklama

Samsung Galaxy A8 zastižen v GFXBench

Samsung Galaxy A8 zastižen v GFXBench
2015-05-23T10:40:53+02:00
• 23. 5. 2015

Grafický benchmark GFXBench byl poctěn návštěvou připravovaného zařízení od společnosti Samsung, o kterém se v kuloárech čím dál více mluví. Provedené testování odhaluje většinu hlavních specifikací a ty nejsou oproti těm dříve spekulovaným příliš rozdílné. Telefon pod kódovým označením SM-A8000 by měl dostat název Galaxy A8, takže bude postaven do těsné blízkosti k již prodávanému modelu Galaxy A7.

Samsung-Galaxy-A8

Jediný podstatný rozdíl lze zpozorovat u úhlopříčky displeje, kde původně figuroval 5,7palcový panel. Ovšem nejnovější zprávy počítají s 5,5palcovým Full HD displejem. Dále vnitřní část plně odpovídá předchozím pověstem. Hardwarovou část zastoupí procesor Snapdragon 615 od Qualcommu, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště. Jestliže si říkáte, proč byste měli přecházet z Galaxy A7 k Galaxy A8, tak i na to jihokorejský výrobce myslel.

Nový Galaxy A8 nabídne kvalitnější 16megapixelový fotoaparát (Galaxy A7 – 13 MPx), čtečku otisků prstů a v neposlední řadě také nejnovější systém Android ve verzi 5.1.1 Lollipop běžící pod nadstavbou TouchWiz. Samozřejmě je nutno podotknout, že nemusí vůbec jít o finální verzi, neboť Samsung může testovat nejednu variantu. Jaká nakonec zamíří do výroby, bude nejspíš známé během několika následujících týdnů.

Galaxy A8

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim