reklama

Samsung Galaxy A8 zastižen v GFXBench

Samsung Galaxy A8 zastižen v GFXBench
2015-05-23T10:40:53+02:00
• 23. 5. 2015

Grafický benchmark GFXBench byl poctěn návštěvou připravovaného zařízení od společnosti Samsung, o kterém se v kuloárech čím dál více mluví. Provedené testování odhaluje většinu hlavních specifikací a ty nejsou oproti těm dříve spekulovaným příliš rozdílné. Telefon pod kódovým označením SM-A8000 by měl dostat název Galaxy A8, takže bude postaven do těsné blízkosti k již prodávanému modelu Galaxy A7.

Samsung-Galaxy-A8

Jediný podstatný rozdíl lze zpozorovat u úhlopříčky displeje, kde původně figuroval 5,7palcový panel. Ovšem nejnovější zprávy počítají s 5,5palcovým Full HD displejem. Dále vnitřní část plně odpovídá předchozím pověstem. Hardwarovou část zastoupí procesor Snapdragon 615 od Qualcommu, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště. Jestliže si říkáte, proč byste měli přecházet z Galaxy A7 k Galaxy A8, tak i na to jihokorejský výrobce myslel.

Nový Galaxy A8 nabídne kvalitnější 16megapixelový fotoaparát (Galaxy A7 – 13 MPx), čtečku otisků prstů a v neposlední řadě také nejnovější systém Android ve verzi 5.1.1 Lollipop běžící pod nadstavbou TouchWiz. Samozřejmě je nutno podotknout, že nemusí vůbec jít o finální verzi, neboť Samsung může testovat nejednu variantu. Jaká nakonec zamíří do výroby, bude nejspíš známé během několika následujících týdnů.

Galaxy A8

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim