Buď FIT – změňte svůj životní styl

Buď FIT – změňte svůj životní styl
2015-05-23T09:30:29+02:00
• 23. 5. 2015

Blíží se nám léto a každý bude určitě chtít skvělou postavu do plavek. Nebo co takhle získat lepší fyzičku a nenechat se předběhnout i mravencem? Někdy by bylo taky dobré vědět, co vlastně jíte. Možná chcete změnit svůj životní styl. To všechno a ještě mnohem více se dozvíte v našem novém pořadu, ve kterém vám budeme postupně představovat mobilní aplikace, které vám změní vaši postavu, zlepší fyzický výkon a inspirují pro správný životní styl.

fitness clanek

Náš seriál ponese název Buď FIT a pilotní díl je připraven již na příští týden. Nebudeme testovat pouze mobilní aplikace prostřednictvím recenze, ale občas nebudou chybět ani rozhovory se sportovci nebo testování různých pomůcek spolupracujících s mobilním telefonem. Nezapomeneme ani na nějaké soutěže. Některé z vás možná potěší i společné aktivity, na kterých bychom se mohli scházet.

Pořadem vás bude provázet navrátilec původního týmu Dotekománie a zakladatel projektu Motivujse. Projektu, který slouží pro motivaci ostatních lidí, aby neměli začátky tak složité. On sám jednou takovou přeměnou prošel, a tak se Roman pokusí inspirovat i vás.

„Nejtěžší není začít, ale vydržet.“ Tak tímto mottem se bude řídit náš nový seriál. Pokud se chcete dozvědět více o seriálu, můžete využít i diskuze pod článkem. Zde přikládáme motivační fotku, abyste věděli, o čem náš pořad bude.

motika

Google Fit – žijte zdravějí už nyní

No a než se pustíme do našeho prvního dílu, tak si zatím můžete stáhnout aplikaci Google Fit. S Google Fit totiž po zadání své váhy a výšky můžete sledovat své denní aktivity. Kromě času, který strávíte například chůzí nebo během, můžete také sledovat množství spálených kalorií. Následně pak porovnávat své denní statistiky v čase.

Pomocí přehledných grafů totiž vidíte, kolik hodin jste denně aktivitám věnovali. Velikou výhodu zde získávají majitelé chytrých hodinek s Android Wear, se kterými lze aplikace synchronizovat. Ne každý je zrovna má, a tak můžeme využít alespoň propojení s dalšími aplikacemi ostatních vývojářů, s kterými Google Fit spolupracuje. Stahujte zdarma a těšíme se u pilotního dílu.

logo-app Google Fit Google Inc. Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Roman Kudrna

Sport, PPC Kampaně, Bojové sporty, Motivace, Cyklistika, Fitness

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat