reklama

Populární aplikace SCR byla odstraněna z Google Play

Populární aplikace SCR byla odstraněna z Google Play
2015-05-03T07:13:06+02:00
• 3. 5. 2015

Google v poslední době čím dál více odstraňuje aplikace z Google Play. Poslední obětí Googlu byla populární aplikace SCR Screen recorder.

ap_resize

Podle slov samotného vývojáře na XDA, došlo k uzavření účtu a odstranění zcela bez upozornění, či nějakého varovného emailu.

Aplikace SCR byla jednou z nejlepších pro natáčení obrazovky telefonu. Uměla nahrávat i zvuk ze zařízení pomocí změny SELinux do permissive módu. Po ukončení nahrávání došlo k opětovnému navrácení této změny do původního stavu. Právě v tomto se skrývá problém, jelikož se jedná o bezpečnostní riziko.

Google začal vývojáře s aplikacemi ovlivňující SELinux upozorňovat, aby své výtvory upravili a nezasahovali do tohoto nastavení. Avšak v tomto případě nedošlo ani k varování. Vývojář SCR ještě zkouší Google žádat o obnovení svého účtu.

nexus2cee_nexusae0_2014-03-24-21.43.071

 

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim