reklama

Motorola Moto G třetí generace spekulace

Motorola Moto G třetí generace [spekulace]
2015-05-16T08:12:12+02:00
• 16. 5. 2015
1

Motorola nejvíce zaujala při svém restartu na mobilním trhu zařízením Moto G. Už první generace se těšila velkému zájmu i při omezené dostupnosti. Hlavní výhodou všech generací tohoto modelu je příznivá cena. To by se nemělo změnit ani u letošního modelu, o kterém se toho vědělo do tohoto týdne pramálo.

moto-g-desk-cases

O únik informací se postaral indický populární obchod FlipKart, který na malou chvíli zveřejnil produktovou stránku Moto G (třetí generace). Záhy ji velmi rychle stáhl, ale naštěstí se podařilo vyzískat aspoň některá data. Novinka by měla nabídnout displej s úhlopříčkou 5 nebo 5,2 palce s rozlišením Full HD. Interní úložiště se nedočkalo výrazného navýšení, tudíž si uživatelé budou muset vystačit s 8 GB a případně s microSD kartou.

O výkon se má postarat procesor Snapdragon 610 s taktovací frekvencí 1,7 GHz (4 jádra, 64 bit), který má k dispozici RAM o velikosti 2 GB. Nemá chybět ani podpora LTE.

Na detailnější informace si budeme muset počkat, stejně jako na samotný vzhled novinky. Motorola by měla Moto G 3. generace představit v Q3 tohoto roku.

Zdroj: gadgetraid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vojtěch Karas

16. 5. 2015, 8:27

Pozvolná evoluce, ale logická, když už do Moto E začali dávat Snapdragon 410 :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim