reklama

Microsoft Cityman a Talkman zamíří mezi elitu

Microsoft Cityman a Talkman zamíří mezi elitu
2015-05-04T07:50:20+01:00
• 4. 5. 2015

Čím dál větší množství přesnějších informací o nejnovější verzi operačního systému Windows 10 jsou konečně také rozšířeny o první zařízení v podobě chytrých telefonů, které společnost Microsoft vyšle mezi současnou mobilní elitu. Obě novinky můžou být uvolněny někdy v období po oficiálním vypuštění aktualizace, tedy až během druhé poloviny tohoto roku. Neznámé modely pod kódovými názvem postupně začínají odkrývat svoje hardwarové specifikace.

443154-windows-10

Na úplném vrcholu v portfoliu výrobce by měl stát model Cityman s 5,7palcovým QHD displejem, pod nímž najdete neupřesněný procesor Snapdragon od Qualcommu v osmijádrové variantě, 3GB operační paměť RAM a 32GB úložiště rozšiřitelné paměťovou microSD kartou. Vyměnitelná baterie dostane kapacitu 3 300 mAh. Záznamy zachytíte buď 20megapixelovým fotoaparátem nebo přední 5megapixelovou kamerkou na oblíbené selfie snímky.

Pod tímto modelem zaujme místo telefon pod označením Talkman. Ten má při srovnání o něco menší úhlopříčku displeje – přesněji 5,2 palce, baterii s kapacitou 3 000 mAh nebo poměrně neobvyklý šestijádrový procesor od Qualcommu. Zbývající výbava zůstává beze změn, i když některé rozdíly včetně věrohodnosti informací budou nejspíš přibývat před jejich blížícím se uvedením na trh. Ovšem samozřejmostí je předinstalovaný Windows 10 v samotném základu.

Zdroj: unleashthephones.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim