reklama

LG Call For Android Wear – aplikace od LG pro jedno nositelné zařízení

LG Call For Android Wear – aplikace od LG pro jedno nositelné zařízení
2015-05-04T07:30:55+02:00
• 4. 5. 2015

V Obchodě Play se aktuálně strhla vlna nevole, vůči nově vypuštěné aplikaci od společnosti LG. Ta má zajistit, že uživatelé, kteří mají nositelné zařízení od LG – se systémem Android Wear – z něj budou moci iniciovat hovory. Samozřejmě je tu více funkcí týkajících se kontaktů nebo vytáčení. Aplikace má aktuální hodnocení 1.4. Kde je tedy problém?

Snímek obrazovky pořízený 2015-05-03 23:33:42

Jak si můžete všimnout na snímku obrazovky výše, i čeští uživatelé nejsou spokojeni s aplikací. Vysvětleme si proč. V popisku společnost uvádí ve zkratce toto: „S novou aplikací si můžete užít telefonování přímo na vašem nositelném zařízením od LG.“ Nicméně o kousek níže je menší nadpis – „More about LG Call for android wear“. Na druhém řádku pod tím najdeme – „Supports: Android OS 4.3 above (Paired with LG Watch Urbane)“. Ač aplikace má v Obchodě Play označení Android v4.1 a novější, jejích funkcionalit můžete využít jen s Androidem 4.3 a novějším. To ale není vše, další podmínkou je přesný model hodinek se kterými aplikace funguje, konkrétně se jedná o LG Watch Urbane.

nexus2cee_1 nexus2cee_2 nexus2cee_3 nexus2cee_5 nexus2cee_4

I když by aplikace mohla pomoci mnoha uživatelům, nestane se tak v blízké době. Možná společnost LG zkouší nový obchodní tah, nebo jen někdo prostě a jednoduše nepřemýšlel nad tím, co dělal. I přes tedy dobré funkce, které aplikace přináší, je nám zatím LG Call For Android Wear k ničemu. Můžeme jen doufat, že se nad tímto neúspěšným pokusem někdo pozastaví a dá vše do pořádku.

logo-app LG Call for Android Wear LGElectronics Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim