reklama

Alcatel OneTouch Pop Astro je levný LTE model

Alcatel OneTouch Pop Astro je levný LTE model
2015-05-04T10:00:08+02:00
• 4. 5. 2015

Společnost Alcatel oživila jednou novinkou svoji základní řadu chytrých telefonů OneTouch. Model nesoucí označení Pop Astro si vysloužil nijak výjimečnou výbavu pod hlavním vedením MediaTeku, poměrně nízkou cenu a alespoň podporu rozvíjející se sítě 4. generace. Jeho oficiální dostupnost bude zřejmě postupně rozšiřována, tudíž o příchodu na český trh bychom ještě v budoucnu mohli informovat.

Alcatel-OneTouch-POP-Astro (1)

OneTouch Pop Astro zabírá 4,5palcový TFT displej, který má rozlišení 540 x 960 pixelů (245 PPI). Hardwarovou část vyplňuje čtyřjádrový procesor MT6732 taktovaný na frekvenci 1,5 GHz, 1GB operační paměť RAM nebo úložiště o žalostné velikosti 4 GB. Neobejdete se tedy bez paměťové microSD karty, kterou by telefon měl bezpochyby přijmout. Celkovou výdrž zajišťuje 2 000mAh baterie.

Zatímco přední panel doplňuje 0,3megapixelová kamerka, tak záda nesou 5megapixelový fotoaparát po boku přisvětlovací LED diody. Po softwarové stránce běží na systému Android ve verzi 4.4 KitKat, který byl samozřejmě překryt nadstavbou od Alcatelu. Z dostupných barevných variant je k dispozici asi jen bílé provedení. Prodejní cena ve Spojených státech začíná u hranice 179 dolarů (tj. cca 4 365 Kč bez daně).

Alcatel-OneTouch-POP-Astro Alcatel-OneTouch-POP-Astro (2) Alcatel-OneTouch-POP-Astro (3)

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat