reklama

Krtek v létě – zábavná hra pro děti

Krtek v létě – zábavná hra pro děti
2015-05-28T10:20:21+02:00
• 28. 5. 2015
2

Známe jej téměř všichni, pohádková postava jménem Krtek, která baví již několik generací. Dnešní děti používají moderní technologie v brzkém věku, tak proč toho nevyužít a nezkusit využívání proměnit v učení pomocí hry s touto postavičkou.

unnamed (2)_result

Hra Krtek v létě přichází s originálními kresbami z roku 1956, jejichž autorem je Zdeňek Miler. Ve hře na vaše děti čeká mnoho předmětů, jež vydávají různé zvuky apod. Taktéž zde nalezneme množství zvířat a rostlin. Úkolem vašich dětí je hledání předmětů, celkem na vás ve hře čeká 30 různých prostředí. Děti budou taktéž poznávat, k čemu určité věci slouží. Dobrou vlastností jsou i animace předmětů po kliknutí na ně.

unnamed (4)_result

unnamed (3)_result unnamed (1)_result

Hra Krtek v létě je dostupná pro operační systémy iOS a Android. Celkově za hru zaplatíte jednorázově 26 Kč na obou systémech.

logo-app Krtek v létě Silicon Jelly 26,62 Kč ANDROID logo-app Krtek v létě Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Elder Master

28. 5. 2015, 11:41

Jo a krtek v zime je ted na IOS zdarma

Elder Master

28. 5. 2015, 11:29

Ten druhej odkaz není na IOS ale OS X

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim