reklama

Leagoo Elite 2 v prodeji na českém trhu

Leagoo Elite 2 v prodeji na českém trhu
2015-04-04T19:20:32+01:00
• 4. 4. 2015

Čeští zákazníci byli poctěni společností Leagoo, která již v první vlně spustila prodej jejich nejčerstvějšího modelu Elite 2 exkluzivně na našem trhu. Čínský výrobce u nás do budoucna ještě počítá s uvolněním dalších pěti novinek v rámci nové řady Elite. Uvedený Elite 2 má co nabídnout nejnáročnějším uživatelům, avšak stanovená prodejní cena se překvapivě drží na úrovni zařízení z nižší střední třídy.

Leagoo Elite2_2

V čele zaujímá místo 5,5palcový IPS displej s HD rozlišením a 8megapixelová kamerka. Do vnitřní části si našel cestu osmijádrový procesor MTK6592 taktovaný na frekvenci 1,4 GHz, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště podporující paměťové microSD karty až do výše 32 GB. V zadní části najdete 13megapixelový senzor fotoaparátu od Sony, přisvětlovací LED diodou a baterii o velikosti 3 200 mAh.

Uživatele bude prostředím doprovázet nadstavba Leagoo UI 3.0i vycházející z Androidu ve verzi 4.4 KitKat. Dále výbava zahrnuje podporu funkce dual-SIM, GPS, WiFi, OTG nebo Bluetooth 4.0. Oficiálním českým distributorem je společnost Dynamic Mobile a ta jej prostřednictvím internetového obchodu MyLeagoo.cz prodává za 4 990 Kč včetně daně ve dvou základních barevných variantách – bílá, černá.

Leagoo Elite2_1

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim