reklama

Dotekománie doporučuje #85 – Aktuality na zamykací obrazovce

Dotekománie doporučuje #85 – Aktuality na zamykací obrazovce
2015-04-04T15:06:15+02:00
• 4. 4. 2015
4

Chytrá zařízení nám umožňují mít neustále přehled o dění kolem nás. Mnoho RSS čteček vám s tím pomůže, ale nepřinutí vás aktuality otevřít. Jednou z aplikací, která to může změnit, je Corgi for Feedly.

unnamed_result

Corgi for Feedly je skvělá aplikace, a z vlastních zkušeností mohu říci, že vás opravdu přinutí otevřít aktuality, alespoň jednou za den. Ptáte se jak? Corgi je totiž jedinečná aplikace v tom, že funguje jako zamykací obrazovka. Po nainstalování a prvním otevření vás aplikace provede jednoduchým nastavením, kde budete mít k dispozici hned několik možností na výběr.

unnamed_result unnamed (5)_result

I přestože nebudete aplikaci otevírat často, vývojáři se drželi předepsaného Material designu, za což mají velkou pochvalu. V levém vysouvacím panelu nalezneme položky pro nastavení odběrů kanál, jež se vám budou zobrazovat na zamykací obrazovce.

Náš web můžete odebírat skrze RSS: http://dotekomanie.cz/feed/

Dalším prvkem jsou kategorie, kam asi nezamíříte, protože se jedná pouze o vyhledání nových zdrojů zpráv. Taktéž je zde položka nastavení. V ní je důležitá položka system lock screen, jež musíte mít nastavenou defaultně na žádný nebo none. Je to důležité z toho důvodu, abyste předešli odemykání dvou obrazovek. Jestliže však potřebujete zamykací gesto, můžete si jej nastavit přímo v aplikaci.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Na zamykací obrazovce se budou po rozsvícení displeje ukazovat zprávy v podobě titulku a popisu. Pokud vás článek zaujme, pak stačí posunout prstem obraz nahoru, kde se o zprávě dočtete více. Taktéž máte možnost zmáčknout tlačítko +, které vám umožní okamžitě zprávu sdílet, otevřít v prohlížeči nebo odeslat článek do jiné aplikace.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Aplikace Corgi for Feedly je ke stažení zcela zdarma a je dostupná pouze pro operační systém Android.

logo-app Corgi for Feedly Feedly Lock Screen Inc. Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Michal Špondr

4. 4. 2015, 18:45

Zajímala by mě jedna podstatná věc: je třeba mít Feedly účet nebo ne?

Elder Master

4. 4. 2015, 17:38

Proč článek neobsahuje taky variantu pro IOS ?

Libor Lives

4. 4. 2015, 23:26

Protože, už z principu pro iOS není ?

http://getcorgi.com/

Silně doufám že je to pokus o trolling.

Elder Master

5. 4. 2015, 17:42

Ale je, Lockinfo, a pak taky nějaké Cydia programy…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim