reklama

Apple nezačne včas prodávat hodinky Watch

Apple nezačne včas prodávat hodinky Watch
2015-04-05T08:50:54+01:00
• 5. 4. 2015

Chytré hodinky Watch od společnosti Apple jsou v mnohem větších problémech, než se původně předpokládalo. Již v minulém týdnu jsme vás informovali o snížení produkce na polovinu díky nedostatkům ze strany dodavatelů a tentokrát před veřejností nebyly uhlídány vzdělávací dokumenty určené pro prodejce v oficiálních Apple Storech. Z nich jednoznačně vychází, že první návštěvě nebude umožněno ihned zakoupit hodinky Watch.

apple-watch-release-date-970-80

V období mezi 10. dubnem (začátek předprodeje) a 24. dubnem (start prodeje) mohou potenciální zájemci navštívit Apple Store, kde budou moci hodinky Watch jen vyzkoušet – nikoliv zakoupit. Až po schůzce s prodejcem následně můžou provést rezervaci v prodejně na konkrétní model nebo přes internetový obchod. Celý tento složitý systém nevychází z nějaké exkluzivity, ale z výše uvedených problémů při výrobě.

V prvních měsících tedy kalifornský gigant dodá 1,25 až 1,5 milionů kusů hodinek Watch do vlastních obchodů místo původních 2,5 až 3 milionů. Nicméně pokud dlouholetý partner Foxconn přidá pomocnou ruku k dílu, o čemž se mimo jiné začíná spekulovat, tak čekání se výrazně zkrátí. Závěrem by mohl také prospět menší zájem o hodinky, který od oficiálního představení visí ve vzduchu.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim