reklama

Joy Plus – to nejlevnější od Oppo

Joy Plus – to nejlevnější od Oppo
2015-04-26T20:49:50+02:00
• 27. 4. 2015

Řadu cenově dostupných zařízení rozšiřuje společnost Oppo. Ta v uplynulém týdnu pro nenáročné uživatele oficiálně představila model s názvem Joy Plus, který se zaměřuje hlavně na rozvíjející se trhy. Čínský výrobce pravděpodobně chce konkurovat Xiaomi a jejich nejnovějšímu Redmi 2, ale jeho cena je v poměru k výbavě ve zcela jiných patrech. Pokud do budoucna chtějí těžit úspěchy v tomto segmentu trhu, tak bude nutné nasadit jinou politiku.

Oppo Joy Plus

Novinka disponuje 4palcovým IPS displejem dosahující na rozlišení 800 x 480 pixelů. Hardwarovou část zastupuje dvoujádrový procesor MT6572 od MediaTeku, operační paměť RAM o velikosti 1 GB a 4GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Mezi základními specifikacemi naleznete 3megapixelový senzor fotoaparátu, přisvětlovací LED diodu, přední 0,3megapixelovou kamerku nebo vyjímatelnou baterii s kapacitou 1700 mAh.

Uživatelé mají k dispozici platformu ColorOS vycházející z Androidu 4.4 KitKat. Do zapomnění neupadla ani podpora funkce dual-SIM, Wi-Fi, Bluetooth či GPS. V Indii nasazená cena 6 990 rupií (tj. cca 2 769 Kč bez daně) je hodně nadsazena, protože za stejnou cenu mohou pořídit o něco lépe vybavené zařízení. Společnost si evidentně potřebuje vyzkoušet, co jsou místní zákazníci ochotni zaplatit.

Zdroje: gsmarena.com, global.oppo.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim