reklama

Acer Liquid M220 – další levný zástupce Windows 10

Acer Liquid M220 – další levný zástupce Windows 10
2015-04-30T21:20:32+02:00
• 27. 4. 2015

O modelu Liquid M220 jste mohli poprvé slyšet během letošního ročníku veletrhu MWC v Barceloně, kde čínská společnost Acer po dlouhých čtyřech letech ukázala další telefon s operačním systémem od Microsoftu. Toto zařízení se nově dostalo do nabídky v obchodu Microsoft Store za velmi příznivou cenu a zřejmě díky očekávané aktualizaci na Windows 10 si v tichosti vysloužil pár hardwarových vylepšení.

Liquid M220  (1)

Přední panel vyplňuje 4palcový IPS displej s rozlišením 480 x 800 pixelů, který doplňuje 2megapixelová kamerka. Do vnitřní části zavítal čtyřjádrový procesor Snapdragon 200 od Qualcommu o taktovací frekvenci 1,2 GHz, 1GB operační paměť (původně jen 512 MB) a 8GB úložiště (dříve 4 GB) rozšiřitelné paměťovou microSD kartou. Celkovou výdrž dostala na starost 1 300mAh baterie. Co se týče zadní části, tak zde samozřejmě nechybí 5megapixelový senzor fotoaparátu či přisvětlovací LED dioda.

Po prvním spuštění uživatelským prostředím doprovází Windows Phone 8.1, neboť samotná oficiální aktualizace na Windows 10 bude teprve uvolněna. Nicméně je nutné závěrem dodat, že Microsoft upozorňuje, že vzhledem k technickým specifikacím telefonu, nemusí dostat všechny funkce obsažené v nové verzi systému. Doporučená prodejní cena je 79,99 dolarů (tj. cca 2 021 Kč bez daně) a oficiální prodej spustí až v červnu.

Liquid M220  (2)

Zdroj: blogs.windows.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat