reklama

CG Transit jízdní řády v Material designu

CG Transit jízdní řády v Material designu
2015-04-30T07:30:01+01:00
• 30. 4. 2015

Je to sice již delší doba, kdy prošla aplikace jízdních řádů proměnou do Material designu, ale pojďme se nyní podívat na změny.

unnamed_result_1

CG Transit jsou off-line jízdní řády a aplikace je na takové úrovni, že se dostala i do našeho seriálu nejlepších aplikací Dotekománie doporučuje #69 – Off-line jízdní řády pro WP, iOS a Android. V té době měla aplikace ještě starý vzhled. Jak jsme si již z Material designu zvykli, na levé straně nalezneme vysouvací lištu, kde nalezneme položky vyhledávání spojů, hledání na mapě, odjezdy ze zastávek a seznam linek. Níže jsou poté umístěny položky správce řádů, nastavení a informace o aplikaci. Dále je změněna celá nabídka zobrazení spojů, aplikace samozřejmě ukazuje i délku zpoždění, pokud vyhledáte spoj připojeni k internetu.

unnamed_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result

unnamed (3)_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Nová verze přinesla i podporu Android wear. CG Transit nabízí celkově podařené uživatelské prostředí a komfort pro své uživatele. Pokud jej budete chtít používat, dostanete ze začátku jízdní řády na zkoušku zdarma, poté zaplatíte menší částku na rok.

logo-app CG Transit offline jízdní řády circlegate Zdarma ANDROID logo-app Jízdní řády - CG Transit Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim