reklama

HTC Butterfly 3 otestován v CompuBench

HTC Butterfly 3 otestován v CompuBench
2015-04-26T20:50:20+01:00
• 27. 4. 2015

Společnost HTC připravuje další pokračování modelu Butterfly sklízejícího velké úspěchy na asijském trhu. Nasvědčuje tomu nejnovější únik z grafického benchmarku CompuBench, odkud tentokrát unikly všechny podstatné specifikace. Už v úvodu můžeme tedy prozradit, že třetí generace přinese kvalitní displej nebo vynikající výkon. Největší otazník zůstává viset nad designovým zpracováním a použitými materiály. Všichni předchůdci byli prozatím vždy vyrobeni z plastu.

Butterfly 3HTC

Zveřejněný výčet specifikací začíná 5,1palcovým displejem s QHD rozlišením (576 PPI), který pohání osmijádrový Snapdragon 810 taktovaný na frekvenci 1,9 GHz, grafický čip Adreno 430, 3GB operační paměť RAM a úložiště o velikosti 32 GB. Vynikající hardwarové prvky doplňuje 20megapixelový senzor fotoaparátu s LED bleskem nebo přední 13megapixelová kamerka údajně schopna zachycovat záznamy až ve 4K kvalitě.

Softwarovou výbavu obstará systém Android ve verzi 5.0.2 Lollipop. Dále by neměla být opomenuta některá z IP certifikací, která zvýší jeho odolnost. K oficiálnímu představení má dojít někdy během druhé poloviny tohoto roku a alespoň v Japonsku dostanou na výběr ze tří barevných provedení. Výrobce jej stejně opět uvolní jen pro vybrané trhy v Asii, takže celosvětová dostupnost nepřichází příliš v úvahu, což je zajisté škoda.

Zdroj: gforgames.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim