reklama

Nový díl Angry Birds Stella POP! přichází se zcela novým pojetím hry

Nový díl Angry Birds Stella POP! přichází se zcela novým pojetím hry
2015-03-13T16:50:03+02:00
• 13. 3. 2015

Po delší době o sobě začínají dávat vědět vývojáři známé hry Angry Birds. Přichází totiž s novým dílem, který se od všech ostatních značně liší. Rozhodně vás nepotěší platby.

angrybirdsstella

V novém díle jsme se dočkali kompletního přepracování včetně konceptu. I tak se jedná o známý typ hry. Vaším úkolem bude vystřelovat kuličky mající různé barvy tak, aby byla spojena jedna konkrétní barva s maximálním počtem dalších kuliček, protože poté dojde k jejich prasknutí.

Postupným odstraňováním kuliček plníte jednoduchý úkol, odstranění prasat. Hra je po stránce grafiky velmi podařená, co vás však nepotěší, jsou mikroplatby za dokupování životů. Pokud vám tedy dojdou, hru si jednoduše hned dále nezahrajete, buď nezaplatíte nebo počkáte na nové. Nový díl měl přijít již o něco dříve, ale zdá se, že měli vývojáři nějaké problémy, proto jsme se dočkali až nyní. Jak celá hra vypadá, můžete zhlédnout na videu níže.

logo-app Angry Birds Stella POP! Rovio Entertainment Ltd. Zdarma ANDROID logo-app Angry Birds POP! Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim