reklama

AIDA64 – kompletní výpis informací o vašem zařízení

AIDA64 – kompletní výpis informací o vašem zařízení
2015-03-13T12:00:31+01:00
• 13. 3. 2015

Původně pouze počítačový program AIDA64 má za úkol informovat uživatele o vlastnostech zařízení. Nyní je tento program konečně dostupný v podobě aplikace pro operační systém Android.

AIDA64 vám při spuštění nabídne kompletní a hlavně detailní informace o vašem zařízení. Jedná se o aplikaci, jež nemá primárně určenou funkci, ale jejím úkolem je pouze zobrazovat informace o hardwaru.

unnamed (5)_result unnamed (6)_result unnamed (7)_result unnamed_result

Aplikace vám zobrazí informace o vašem zařízení do úplných detailů, ať již se to týká displeje, jeho rozlišení, velikosti nebo grafického čipu. V seznamu informací je toho na výběr velmi mnoho, taktéž se můžete dozvědět zajímavé informace o tom, co vaše zařízení podporuje či nepodporuje. AIDA64 jako aplikace nabízí pouze základní nastavení v podobě úpravy jednotek zobrazených ve výpisu. Na druhou více nastavení není ani potřeba, protože hlavním úkolem je informování uživatele.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

AIDA64 je ke stažení pro operační systémy Android zcela zdarma. Uvnitř aplikace nenalezneme žádné in-app platby.

logo-app AIDA64 FinalWire Ltd Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim