reklama

Brno již popáté hostilo BrMo ohlédnutí

Brno již popáté hostilo BrMo [ohlédnutí]
2015-03-13T11:15:17+02:00
• 13. 3. 2015

Dne 25. 2. 2015 se uskutečnilo v prostorách FIT VUT v Brně již šesté setkání mobilních vývojářů BrMo, které tradičně organizuje mobilní vývojář Trinerdis (www.trinerdis.cz). Na události se sešlo množství mobilních, ale i nemobilních nadšenců a studentů. Atmosféra byla jako vždy úžasná a přátelská.

DSC02388

Program BrMa byl zajímavý a tady je jeho krátké shrnutí.

  • BrMo zahájil svou první přednáškou Lubo Smid ze společnosti STRV.com, který posluchače zasvětil do toho, jak se dostali s vývojem z České republiky až za „velkou louži“.
    www.strv.com
  • Druhou přednáškou zaujal Zdeněk Komenda ze společnosti Skypicker.com, který vyprávěl o tom, jak řídit obrovský růst start-upů.
    www.skypicker.com

Po přednáškách následoval Lightning talk, kde se měli možnost prezentovat během 3-5 minut vývojáři se svými aplikacemi. Představili se:

  • slečna Lucie Vystrčilová, která představila svou personální agenturu pro obor IT s názvem Itea4You
    www.itea4you.com

Networking se konal v hospodě U Rudolfa, kde se sice vystrašila obsluha při zjištění, že místo rezervovaných 15 míst účastníci BrMa zabrali minimálně 30, avšak stísněné podmínky jim nezabránily se zabavit a přátelsky si popovídat až do zavíračky.

IMG_1655

Doufáme, že se podaří další BrMo zorganizovat dříve. A podle vyjádření společnosti Trinerdis by to mohlo být už na přelomu května a června.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim