reklama

Samsung Galaxy A7 a Grand Max opět na scéně

Samsung Galaxy A7 a Grand Max opět na scéně
2015-01-01T10:30:19+02:00
• 1. 1. 2015

Jeden ze stěžejních modelů pro příští rok, Galaxy A7 nyní uniká společnosti Samsung v reklamním prospektu, který navíc ještě na další straně doplňuje připravovaný model Galaxy Grand Max. O obou telefonech toho proběhlo médii již mnoho, ale tentokrát se zveřejněné informace zdají být nejvěrohodnější ze všech. Oficiální představení by mohlo proběhnout už v následujícím týdnu, kdy v Las Vegas začíná veletrh CES, nebo až během březnového MWC v Barceloně.

Samsung-Galaxy-A7-SM-A700SKL Samsung-Galaxy-Grand-Max-SM-G720N0

Jak snímek napovídá, Galaxy A7 v kostce nabídne minimální tloušťku těla, elegantní designové zpracování, kovovou konstrukci a samozřejmě také nadprůměrnou výbavu. Naopak chystaný Galaxy Grand Max má být cenově dostupným zařízením, takže nějaké jejich první srovnání je bezpředmětné. První jmenovaný existuje ve třech verzích (SM-A700S, SM-A700K, SM-A700L), které pravděpodobně zamíří jednotlivě na různé mobilní trhy. Ovšem základní výbava může být bez větších rozdílů následná.

Samsung Galaxy A7:

Rozměry: tloušťka 6,3 mm
Hmotnost: 140 gramů
Displej: Super AMOLED, 5,13 palce, Full HD rozlišení
Procesor: osmijádrový, 1,5GHz frekvence
Paměť RAM: 2 GB
Úložiště: 16 GB, podpora microSD karet
Fotoaparát: 13 MPx, vpředu 5 MPx
Baterie: 2 500 mAh
Konektivita: LTE, VoLTE, WiFi, Bluetooth a GPS
OS: Android 4.4.4 KitKat

Druhý zmiňovaný Galaxy Grand Max by měl dostat 5,24palcový displej s HD rozlišením, kterému dodá výkon čtyřjádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,2 GHz a 1,5GB operační paměť RAM. Úložiště o velikosti 16 GB rovněž rozšíříte paměťovou microSD kartou. Nakonec z rozměrů se hodí zmínit tloušťku – 7,9 mm.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim