reklama

Samsung Galaxy A7 a Grand Max opět na scéně

Samsung Galaxy A7 a Grand Max opět na scéně
2015-01-01T10:30:19+02:00
• 1. 1. 2015

Jeden ze stěžejních modelů pro příští rok, Galaxy A7 nyní uniká společnosti Samsung v reklamním prospektu, který navíc ještě na další straně doplňuje připravovaný model Galaxy Grand Max. O obou telefonech toho proběhlo médii již mnoho, ale tentokrát se zveřejněné informace zdají být nejvěrohodnější ze všech. Oficiální představení by mohlo proběhnout už v následujícím týdnu, kdy v Las Vegas začíná veletrh CES, nebo až během březnového MWC v Barceloně.

Samsung-Galaxy-A7-SM-A700SKL Samsung-Galaxy-Grand-Max-SM-G720N0

Jak snímek napovídá, Galaxy A7 v kostce nabídne minimální tloušťku těla, elegantní designové zpracování, kovovou konstrukci a samozřejmě také nadprůměrnou výbavu. Naopak chystaný Galaxy Grand Max má být cenově dostupným zařízením, takže nějaké jejich první srovnání je bezpředmětné. První jmenovaný existuje ve třech verzích (SM-A700S, SM-A700K, SM-A700L), které pravděpodobně zamíří jednotlivě na různé mobilní trhy. Ovšem základní výbava může být bez větších rozdílů následná.

Samsung Galaxy A7:

Rozměry: tloušťka 6,3 mm
Hmotnost: 140 gramů
Displej: Super AMOLED, 5,13 palce, Full HD rozlišení
Procesor: osmijádrový, 1,5GHz frekvence
Paměť RAM: 2 GB
Úložiště: 16 GB, podpora microSD karet
Fotoaparát: 13 MPx, vpředu 5 MPx
Baterie: 2 500 mAh
Konektivita: LTE, VoLTE, WiFi, Bluetooth a GPS
OS: Android 4.4.4 KitKat

Druhý zmiňovaný Galaxy Grand Max by měl dostat 5,24palcový displej s HD rozlišením, kterému dodá výkon čtyřjádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,2 GHz a 1,5GB operační paměť RAM. Úložiště o velikosti 16 GB rovněž rozšíříte paměťovou microSD kartou. Nakonec z rozměrů se hodí zmínit tloušťku – 7,9 mm.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim