reklama

HP připravuje Pro Tablet 408 G1

HP připravuje Pro Tablet 408 G1
2015-01-04T11:11:48+02:00
• 4. 1. 2015

Pod sloganem „Spolehlivá podniková mobilita“ prezentuje společnost Hewlett Packard chystaný cenově dostupný tablet Pro Tablet 408 G1, jehož hlavní využití bude s největší pravděpodobností zaměřeno právě na firmy. Novinku odhalují oficiální stránky výrobce, kde jsou k dispozici také hlavní specifikace. Zařízení může konkurovat modelu Stream 8, díky kvalitnějšímu fotoaparátu, větší paměti či podpoře digitálního pera. Ten byl mimochodem uveden teprve před pár měsíci.

hp-pro-tablet

Tablet v čele zabírá 8palcový IPS displej zaujímající rozlišení 1 200 x 800 pixelů a 2megapixelová kamerka. Výkonnostní stránku dostal na starost procesor Atom Z3736F od Intelu s taktovací frekvencí 1,33 GHz, který doplňuje 2GB operační paměť RAM. Na výběr budou dvě velikosti úložiště – 32 nebo 64 GB. V každém případě úložný prostor rozšíříte paměťovou microSD kartou až o dalších 128 GB. Celkovou výdrž obstarává 4 800mAh baterie.

Zadní část zabírá 8megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Mezi ostatními specifikacemi se ještě objevuje podpora Active Pen a duální stereoreproduktory. Případné majitele bude uživatelským prostředím doprovázet systém Windows 8.1. Tento nový model teprve nedávno prošel ve Spojených státech certifikací FCC, tudíž do oficiálního prodeje se dostane v nejbližších týdnech. Čerstvější informace by mohl přinést veletrh CES startující již v pondělí 5. ledna.

Zdroje: , windowscentral.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat