reklama

HP připravuje Pro Tablet 408 G1

HP připravuje Pro Tablet 408 G1
2015-01-04T11:11:48+01:00
• 4. 1. 2015

Pod sloganem „Spolehlivá podniková mobilita“ prezentuje společnost Hewlett Packard chystaný cenově dostupný tablet Pro Tablet 408 G1, jehož hlavní využití bude s největší pravděpodobností zaměřeno právě na firmy. Novinku odhalují oficiální stránky výrobce, kde jsou k dispozici také hlavní specifikace. Zařízení může konkurovat modelu Stream 8, díky kvalitnějšímu fotoaparátu, větší paměti či podpoře digitálního pera. Ten byl mimochodem uveden teprve před pár měsíci.

hp-pro-tablet

Tablet v čele zabírá 8palcový IPS displej zaujímající rozlišení 1 200 x 800 pixelů a 2megapixelová kamerka. Výkonnostní stránku dostal na starost procesor Atom Z3736F od Intelu s taktovací frekvencí 1,33 GHz, který doplňuje 2GB operační paměť RAM. Na výběr budou dvě velikosti úložiště – 32 nebo 64 GB. V každém případě úložný prostor rozšíříte paměťovou microSD kartou až o dalších 128 GB. Celkovou výdrž obstarává 4 800mAh baterie.

Zadní část zabírá 8megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Mezi ostatními specifikacemi se ještě objevuje podpora Active Pen a duální stereoreproduktory. Případné majitele bude uživatelským prostředím doprovázet systém Windows 8.1. Tento nový model teprve nedávno prošel ve Spojených státech certifikací FCC, tudíž do oficiálního prodeje se dostane v nejbližších týdnech. Čerstvější informace by mohl přinést veletrh CES startující již v pondělí 5. ledna.

Zdroje: , windowscentral.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim