reklama

Apple Watch mají jít do prodeje v březnu

Apple Watch mají jít do prodeje v březnu
2015-01-08T12:05:20+02:00
• 8. 1. 2015

Chytrých hodinek je čím dál tím víc a vloni na podzim jsme se dočkali i těch od Applu. Apple Watch, jak se tyto chytré hodinky jmenují, měly na trh dorazit „early 2015“, tedy na začátku roku 2015. Nyní pronikají informace o přesnějším datu jejich uvedení na trh. Tím osudovým měsícem, kdy dojde k zahájení prodeje minimálně v USA, se má stát březen.

apple-watch-selling-points

Konkrétně se má jednat o konec tohoto měsíce. Již v únoru, přesněji 9. – 16. února, má proběhnout školení prodavačů v kamenných obchodech Applu v USA. Jeden nebo dva prodejci budou zasláni na školení přímo do Cupertina nebo do Austinu. Tito zaškolení zaměstnanci pak mají naučit nové informace také své kolegy v daných obchodech. Díky tomuto kroku budou moci prodejci nové hodinky dobře propagovat v Apple storech.

Od uvedení hodinek uběhla již poměrně dlouhá doba, během které na nich výrobce piluje svůj systém, přičemž již je k dispozici také SDK určené pro vývojáře k vývoji nových aplikací. Operační systém hodinek je údajně právě dokončován. Apple pak prý usilovně testuje výdrž baterie a vylepšuje mechanismus nabíjení. Výdrž ale podle posledních informací nemá být delší než jeden den.

Kdy se dostanou Apple Watch do prodeje u nás, není jasné. Cena základní edice Sport bude startovat na hodnotě 349 dolarů (přibližně 8500 Kč). Cenovka vyšších edic zatím nebyla zveřejněna.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim