reklama

Nová oficiální aplikace DeviantArt

Nová oficiální aplikace DeviantArt
2014-12-11T12:00:47+02:00
• 11. 12. 2014
1

DeviantArt je světoznámá populární stránka s grafikou a obrázky. Po dlouhé době se všichni uživatelé chytrých zařízení dočkali a DeviantArt přichází s oficiální aplikací pro Android a iOS.

dvi

DeviantArt umožňuje všem uživatelům sdílení jejich výtvorů, které následně mohou ostatní komentovat, hodnotit apod. Mnoho umělců a uživatelů využívá tuto stránku pro svou inspiraci. Nová aplikace, která se nazývá prostě DeviantArt, umožňuje všem uživatelům mnoho funkcí, mezi nejdůležitější řadím prohlížení obrázku dne, procházení neomezeně mnoha nových výtvorů uživatelů a rozhodně nesmím zapomenout na samozřejmou funkci komentování pod obrázky.

Mnoho nadšenců využije i funkci, která vám doporučí obrázky podobného charakteru. Pokud jste např. milovníkem aut a zvolíte podobné obrázky, měly by se vám zobrazovat pouze automobily. Taktéž v aplikaci nalezneme možnost nastavení vlastního feedu, což znamená, že si nastavíte, koho chcete sledovat a pokud dotyčný přidá obrázek, budete o tom informování. Nastavit si můžete i notifikace.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

DeviantArt je ke stažení pro operační systémy Android a iOS, přičemž je vše zcela zdarma.

logo-app DeviantArt DeviantArt Zdarma ANDROID logo-app DeviantArt Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Peter Markuška

12. 12. 2014, 17:01

konecne

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim