reklama

Micromax Canvas Selfie v čele s 13 MPx a bleskem

Micromax Canvas Selfie v čele s 13 MPx a bleskem
2014-12-14T10:55:41+01:00
• 14. 12. 2014

Tisková konference společnosti Micromax dnes přinesla na mobilní trh další telefon převážně určený pro milovníky tzv. selfie snímků. Generální ředitel po boku tenisových hvězd ukázal model Canvas Selfie, který by v případě celosvětové dostupnosti mohl například soupeřit s Desire Eye od konkurenčního HTC. Nicméně indický výrobce ho plánuje vypustit do oficiálního prodeje až na začátku příštího roku.

Micromax-Canvas-Selfie Micromax-Canvas-Selfie1

Čelo zabírá 4,7palcový HD displej chráněný sklem Gorilla Glass 3. Do vnitřní části přišel osmijádrový procesor od Mediateku taktovaný na frekvenci 1,7 GHz, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště rozšiřitelné paměťovou microSD kartou. Stejně jako v zadní části, tak i vpředu najdete 13megapixelový senzor od Sony. Dále přední část doplňuje LED dioda, kdežto vzadu jsou dokonce dvě diody k případnému přisvětlení.

Přední kamerka nabízí celou řadu softwarových vylepšení, jimiž uživatelé mohou upravovat pořízené autoportréty. Celkovou výdrž zajišťuje baterie s kapacitou 2 300 mAh. Ostatní seznam specifikací počítá s podporou dual-SIM, Androidem ve verzi 4.4 KitKat, funkcí FM rádia, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth nebo GPS. Start prodeje v Indii byl naplánován na druhý týden v lednu příštího roku za doposud nezveřejněnou cenu. K dispozici budou dvě barevné verze – bílá a modrá.

Micromax Selfie

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim