reklama

WhatsApp zřejmě plánuje webovou aplikaci

WhatsApp zřejmě plánuje webovou aplikaci
2014-12-14T08:30:32+02:00
• 14. 12. 2014

WhatsApp používají miliony uživatelů po celém světě jako komunikační aplikaci. I díky tomu, že je stále velmi populární, roste tlak na vývojáře, aby byla aplikace dostupnější. Rozšíření dostupnosti aplikace na další zařízení, jakými jsou například tablety a počítače, bychom se mohli v budoucnu dočkat.

Informace vypustil do světa holandský portál, který zkoumal zdrojový kód betaverze aplikace. V kódu se objevilo několik řádků, které poukazují na možnost odesílat zprávy skrze web.

whatsapp

O úplné překvapení se ale nejedná. WhatsApp byl v nedávné době médii zmiňovaný především kvůli jeho odkoupení Facebookem. Samotný Facebook nabízí uživatelům klienta v podobě Messengeru. Uživatelé sociální sítě mohou komunikovat prostřednictvím webového prostředí nebo mobilní aplikace. Mnozí jistě očekávají, že se i WhatsApp vydá podobnou cestou.

Bohužel však nemůžeme přesně říci, kdy se to stane. Vývojáři se zajímají o rozšíření použitelnosti jejich aplikace. Prozatím si však na novinky v podobě webového klienta budeme muset počkat.

logo-app WhatsApp Messenger WhatsApp Inc. Zdarma ANDROID logo-app WhatsApp Messenger Developer Zdarma iOS

[winphone]whatsapp/218a0ebb-1585-4c7e-a9ec-054cf4569a79[/winphone]

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim