reklama

Motorola plánuje rozšíření působnosti

Motorola plánuje rozšíření působnosti
2014-11-21T07:00:46+02:00
• 21. 11. 2014

V listopadu roku 2012 jsme se dozvěděli nemilou informaci o působení Motoroly na globálním trhu. V podstatě došlo k omezení na několik vybraných zemí, například USA, Velká Británie nebo Kanada. Po delší dobu jsme mohli sledovat, jak se v zahraničí představují nejrůznější smartphony a běžní zákazníci mohli jen snít, že se Motorola vrátí na dřívější trhy, nebo dokonce do České republiky.

Motorola-Lenovo-Moto-X-web

Motorola vystřídala majitele, přičemž je dnes vlastněna Lenovem. Tento čínský výrobce nedávno oficiálně ohlásil vstup na náš trh, což dává naději, že by se k nám mohla Motorola jednou vrátit. Sice jsme zachytili několik náznaků, že by se tak mohlo stát, ale jedná se o nepotvrzené informace.

Jedna z nejstarších mobilních značek ale plánuje rozšíření působnosti na nových trzích. Potvrzuje to viceprezident pobočky Lenovo, Gleb Mishin. Přímo uvádí, že se Motorola objeví na ruském trhu během začátku roku 2015. Nebude se jednat o pomalý rozjezd, chtějí nabídnout kompletní portfólio zařízení. Dokonce se nezapomene ani na Motorolu Nexus 6.

Notifikace Motorola MOTO360 - 2 (1)

Mimo jiné budou v Rusku dostupné hodinky Moto 360 druhé generace. Ty by měly nabídnout upravený design a vylepšené specifikace. Více informací nebylo poskytnuto. I tak můžeme doufat, že by se Motorola mohla vrátit po delší pauze na některé trhy. Snad zavítá i do Česka.

Zdroj: redroid.ru

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim