reklama

Bacon Root Toolkit – OnePlus One nynĂ­, ve vĂ˝hledu Nvidia Shield, Moto G nebo Moto X

Bacon Root Toolkit – OnePlus One nynĂ­, ve vĂ˝hledu Nvidia Shield, Moto G nebo Moto X
2014-11-20T23:19:16+01:00
• 20. 11. 2014

Majitelé Nexus zařízení, kteří mají v oblibě flashování systému nebo jiné hrátky, mohou znát komplexní nástroj Nexus Root Toolkit (NRT). Poskytuje možnosti jako root, nahrání aktuálního nebo staršího systému Android, zálohu systému a jiné možnosti. Vše je dostupné skrze NRT na několik kliknutí myší. Tvůrce tohoto softwaru nyní vydal novou verzi, která se jmenuje Bacon Root Toolkit (BRT).

BRT z vÄ›tší mĂ­ry vycházĂ­ z Nexus Root Toolkit a je v tuto chvĂ­li urÄŤeno pro smartphone OnePlus One – konkrĂ©tnÄ› pro modely One 64GB (A0001) a 16GB (A0001). V základu nabĂ­zĂ­ podobnĂ© funkce, tudĂ­Ĺľ mĹŻĹľete udÄ›lat odemÄŤenĂ­ zařízenĂ­, root a unroot, nahránĂ­ komunitnĂ­ho Androidu, vrácenĂ­ k pĹŻvodnĂ­ oficiálnĂ­ verzi, případnÄ› provedenĂ­ menší opravy (pĹ™i soft-bricku nebo bootloopu).

zhGCJ7u

Autor WugFresh se nechce zastavit jen u podpory Nexusů a OnePlus One smartphonů. Sdělil mi, že by rád v budoucnu podporoval tablet Nvidia Shield, smartphony Moto G nebo Moto X. Tím to ale zřejmě neskončí. Je připraven zařadit do portfólia vícero zařízení, ale má tři podmínky na kandidáty.

  • moĹľnost odemÄŤenĂ­ bootloaderu skrze fastboot
  • vĂ˝robce musĂ­ poskytnout „factory image“
  • pro zařízenĂ­ musĂ­ bĂ˝t k dispozici TWRP

Časem se ukáže, jak moc bude stíhat vytvářet podporu pro další zařízení. Prozatím mohou využívat jeho nástroje jen majitelé Nexusů a OnePlus One modelů.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim