reklama

Pomoc při odvykání kouření Android

Pomoc při odvykání kouření [Android]
2014-10-03T10:07:52+02:00
• 2. 10. 2014

Patříte-li k lidem, kteří kouří, určitě jste se už někdy s tímto zlozvykem snažili přestat. Dnešní chytré telefony nám pomáhají s mnohými věcmi, tak proč je nevyužít i pro odvykání kouření.

 unnamed_result

Smoke Control / Quit Smoking je aplikace, která vám pomůže přesně evidovat vaše kouření a taktéž se vám pokusí pomoci při odvykání. Aplikace nabízí kompletní přehled o tom, kolik času jste kouřením strávili, přehledné grafy, anebo kolik už jste za cigarety utratili.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Jestliže se rozhodnete pokusit s kouřením skoncovat pomocí této aplikace, tak si v nastavení budete muset nastavit datum, kdy jste měli poslední cigaretu, atd. Během odvykání si zaznamenáte, kdy jste zrovna např. nevydrželi a zapálili si. Aplikace vám taktéž naplánuje časy, kdy budete moci kouřit, následně dochází k postupu a časem budou hodiny pro kouření velmi krátké. Pro lepší odvykání vám aplikace uspořádá i maximální počet cigaret, které můžete v daném dni kouřit.

unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result

 

logo-app Smoke Control / Quit Smoking NaizNoiz Zdarma ANDROID logo-app Smoke Control/Quit Smoking Key NaizNoiz 3,67 US$ ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat