reklama

RollerCoaster Tycoon oficiálně dostupný iOS, Android

RollerCoaster Tycoon oficiálně dostupný [iOS, Android]
2014-10-17T11:00:13+02:00
• 17. 10. 2014

Jestliže rádi vzpomínáte, jaké to bylo hrát RollerCoaster Tycoon v dřívějších dobách, tak pro vás máme skvělou zprávu. Nyní se v Google Play objevila nová oficiální verze hry pro mobilní zařízení.

unnamed (1)_result

Nová hra je přímým dílem společnosti Atari, což zaručuje její originalitu. RollerCoaster Tycoon už je nějakou dobu dostupný pro iOS a příliš ohlasu se nedočkal, a to i přestože byla všemi hráči horlivě očekávaná. Možná za tím stojí i fakt, že je hra dostupná zdarma, ale s in-app platbami ukrytými ve hře. Vaším úkolem bude klasicky vybudovat zábavní park s kolotoči, přičemž můžete plnit i různé úkoly apod. Samozřejmě se může stát, že se vám nepodaří vybudovat prosperující park, což je nežádoucí a časem vaše mise skončí neúspěchem.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result unnamed (2)_result

logo-app RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile Atari, Inc. Zdarma ANDROID logo-app RollerCoaster Tycoon® 4Mobile™ Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim