reklama

Keynote Applu – p┼Öedstaven├ş nov├Żch iPad┼» z├íznam, aktualizov├íno

Keynote Applu – p┼Öedstaven├ş nov├Żch iPad┼» [z├íznam, aktualizov├íno]
2014-10-17T08:45:58+02:00
ÔÇó 17. 10. 2014

Aktualizováno 17. 10.

Apple ji┼ż dnes uvolnil z├íznam z p┼Öedstaven├ş nejen iPad┼» na sv┼»j Youtube kan├íl.

Aktualizováno 16. 10.

Jak je u Applu zvykem, keynote mohou sledovat majitel├ę za┼Ö├şzen├ş pr├ív─Ť od t├ęto spole─Źnosti. Bohu┼żel nelze jej sledovat p┼Ö├şmo na Windows nebo Androidu. Av┼íak na Youtube se objevuj├ş neofici├íln├ş streamy.

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 9. 10.

P┼Öed p├ír dny jsme v├ís informovali o datu kon├ín├ş dal┼í├ş keynote spole─Źnosti Apple. Dnes jsme se do─Źkali ofici├íln├şho potvrzen├ş ÔÇô 16. ┼Ö├şjna. Apple ji┼ż tradi─Źn─Ť rozeslal pozv├ínky t├Żden p┼Öed kon├ín├şm samotn├ę ud├ílosti. Do─Źk├íme se pravd─Ťpodobn─Ť nov├Żch iPad┼» a Macbook┼».

screenshot-2014-10-08-12-01-58

Pozv├ínka je dopln─Ťna v─Ťtou ÔÇ×It’s been way too longÔÇť, co┼ż lze p┼Öelo┼żit jako ÔÇ×U┼ż je to moc dlouhoÔÇť. T├şm m┼»┼że spole─Źnost nazna─Źovat p┼Öedstaven├ş za┼Ö├şzen├ş, kter├í nebyla ji┼ż dlouho inovov├ína jako nap┼Ö├şklad Apple TV ─Źi Mac mini. T├ęm─Ť┼Ö jist├ę je p┼Öedstaven├ş nov├ęho iPadu Air 2, kter├Ż p┼Öinese TouchID a mo┼żn├í i NFC pro placen├ş skrz slu┼żbu Apple Pay. D├íle se do─Źk├íme iPadu mini 3. generace, kter├Ż nab├şdne stejn├ę novinky.

2608951_ipad_air_2-14 2608945_ipad_air_2-6

Posledn├ş ├║niky sa┼íi nov├ęho iPadu Air pak nazna─Źuj├ş ten─Ź├ş t─Ťlo, absenci tla─Ź├ştka pro zamknut├ş rotace a potvrzuj├ş p┼Ö├ştomnost TouchID. Uvid├şme, co n├ím nakonec Apple za t├Żden p┼Öedstav├ş. Ud├ílost za─Źne pravd─Ťpodobn─Ť v 19 hodin na┼íeho ─Źasu a my ji budeme bedliv─Ť sledovat.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Miroslav R┼»┼żi─Źka

Redaktor a moder├ítor na na┼íem YouTube kan├ílu a nad┼íenec do modern├şch technologi├ş, kter├Ż na na┼íem webu p┼»sob├ş ji┼ż od roku 2013. Mobiln├ş telefony ho ale zaj├şmaj├ş ji┼ż od d─Ťtstv├ş.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim