reklama

Spotify bude nově nabízet poslouchání zdarma s jednou podmínkou

Spotify bude nově nabízet poslouchání zdarma s jednou podmínkou
2014-09-08T16:08:18+02:00
• 8. 9. 2014

Hudební služba Spotify do dnešního dne nabízela pouze dvě možnosti poslouchání. Buď budete platit předplatné a budete mít službu zcela bez reklam, nebo zadarmo poslouchat s audio reklamy mezi skladbami. Dnes přináší služba třetí možnost v podobě videoreklam, díky čemuž budete moci zdarma poslouchat déle bez reklam.

spotify

Nová nabídka bude zatím dostupná jen v aplikaci na iOS a Androidu. Celý princip spočívá v tom, že před spuštěním hudby se podíváte na 15 – 30 sekundovou reklamu a poté již posloucháte 30 minut bez dalších reklam. Po uplynutí této doby bude pravděpodobně nutné proces opakovat.

screen568x568_result screen568x568 (3)_result screen568x568 (2)_result

Spotify začne tento princip testovat s vybranými inzerenty na konci tohoto roku a v prvním čtvrtletí roku 2015 dojde k rozšíření. Mezi první kupce reklamy pro globální trh budou patřit Coca-Cola, Ford, McDonald’s a Universal Pictures. Na americký trh se pak zaměří také Kraft Foods, Target a Wells Fargo.

logo-app Spotify Music Developer Zdarma iOS logo-app Spotify Music Spotify Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim