reklama

Spotify bude nově nabízet poslouchání zdarma s jednou podmínkou

Spotify bude nově nabízet poslouchání zdarma s jednou podmínkou
2014-09-08T16:08:18+02:00
• 8. 9. 2014

Hudební služba Spotify do dnešního dne nabízela pouze dvě možnosti poslouchání. Buď budete platit předplatné a budete mít službu zcela bez reklam, nebo zadarmo poslouchat s audio reklamy mezi skladbami. Dnes přináší služba třetí možnost v podobě videoreklam, díky čemuž budete moci zdarma poslouchat déle bez reklam.

spotify

Nová nabídka bude zatím dostupná jen v aplikaci na iOS a Androidu. Celý princip spočívá v tom, že před spuštěním hudby se podíváte na 15 – 30 sekundovou reklamu a poté již posloucháte 30 minut bez dalších reklam. Po uplynutí této doby bude pravděpodobně nutné proces opakovat.

screen568x568_result screen568x568 (3)_result screen568x568 (2)_result

Spotify začne tento princip testovat s vybranými inzerenty na konci tohoto roku a v prvním čtvrtletí roku 2015 dojde k rozšíření. Mezi první kupce reklamy pro globální trh budou patřit Coca-Cola, Ford, McDonald’s a Universal Pictures. Na americký trh se pak zaměří také Kraft Foods, Target a Wells Fargo.

logo-app Spotify Music Developer Zdarma iOS logo-app Spotify Music Spotify Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit