reklama

SelfieBrush – speciální kartáč na vlasy zajímavost

SelfieBrush – speciální kartáč na vlasy [zajímavost]
2014-09-09T06:55:51+02:00
• 9. 9. 2014
1

Čas od času se na trhu objeví nějaká pomůcka pro chytrá zařízení. Nyní se z čista jasna zjevila novinka s názvem Selfie Brush. Možná se vám to zdá jako naprostá zbytečnost a pravděpodobně máte pravdu. Jelikož hlavní a vlastně i jediný účel tohoto výtvoru je vskutku podivný.

selfie-brush-619x640

Jak je na první pohled vidět, je to obyčejný kartáč na vlasy, jenž z druhé strany funguje jako malé zrcátko a pouzdro pro mobilní zařízení, konkrétně pro iPhone 5 a 5s. Předem upozorňuji, že tento výrobek je navržen pro dámy. Funkčnost je velmi jednoduchá. Představte si, že stojíte před zrcadlem a češete se. No ihned, jak se poupravíte a dočešete, se chcete vyfotit pro pěknou vzpomínku. Místo toho, abyste si dali práci vzít si svůj mobil z poličky, či kde ho máte položený, stačí otočit kartáč a vyfotit se, tím získáte možná až 2 vteřiny času navíc na focení.

Nyní to vezmeme za trochu vážnější notu. Nikdo zatím neví, jestli to je pouze výstřelek, či reálná věc. Pokud je to možnost druhá, jsem sám celkem zvědav, co ještě člověk dokáže vyrobit „originálního“ pro „ulehčení“ života. Pokud se tedy o tomto „revolučním“ výrobku chcete dozvědět více, stačí zajít na oficiální stránky, kde si jej můžete i objednat.

Zdroj: ubergizmo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

PepaPotopa

9. 9. 2014, 13:31

Rozhodně bych navrhoval vytvořit aplikaci, která bude analyzovat data z akcelerometru při česání a máme tady „chytrý hřeben“ :-D dala by se pak analyzovat technika česání a případně soupeřit s kamarádkami, která se učesala víc a to ani nemluvím o možnosti rovnou nasdílet údaje o svém učesání na facebook!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat