reklama

Alcatel odhalil model OneTouch Flash

Alcatel odhalil model OneTouch Flash
2014-09-08T14:30:13+02:00
• 8. 9. 2014

Cílenou reklamní kampaň spustila společnost Alcatel na mobilním trhu v Thajsku. Ta je zároveň spojena s představením nového telefonu. Žhavá novinka nese označení OneTouch Flash a jejími hlavními konkurenty mají být modely Galaxy Note 3 Neo s Redmi Note od Xiaomi. Zda bude zařízení rovnocenným soupeřem, ukážou až prodejní čísla. Nicméně první hrstka specifikací vypadá slibně.

Alcatel-OneTouch-Flash-04

Model OneTouch Flash vpředu zabírá 5,5palcový IPS displej zaujímající HD rozlišení a přední 5megapixelová kamerka. Uvnitř zaujímá místo osmijádrový procesor MT6592M od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,4 GHz, 1GB operační paměť RAM a 8GB úložiště. To dále uživatelé rozšíří vložením paměťové microSD karty. Celkové rozměry konstrukce jsou 152,1 x 76,2 x 8,1 mm.

Snímky pořídíte 13megapixelovým fotoaparátem, kterému bude posluhovat přisvětlovací LED dioda. Výdrž dostala na starost baterie s kapacitou 3 200 mAh. Softwarovou stránku obstarává systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat. Samozřejmostí je podpora oblíbené funkce dual-SIM. Ačkoliv nebyla prozatím stanovena žádná prodejní cena, tak bližší informace mají být známy už příští týden.

Alcatel-OneTouch-Flash-10 Alcatel-OneTouch-Flash-09 Alcatel-OneTouch-Flash-11 Alcatel-OneTouch-Flash-03

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim