Funkční iPhone 6 spatřen ve videorecenzi v čínštině

Funkční iPhone 6 spatřen ve videorecenzi v čínštině
2014-09-07T17:11:37+02:00
• 7. 9. 2014

Zbývají dva dny do oficiálního představení nové generace iPhonu, který bude mít větší displej a nový design. Do dnešního dne jsme zatím viděli spoustu fotografií iPhonu 6, nikdy jsme ho ale neviděli v akci. To se ale mění, jelikož uživatel z fóra Weibu získal přístup k funkčnímu vzorku, a tak natočil pár videí a nafotil několik fotek.

6a59ba1fjw1ek338u7078j218g0xck5b

Jak lze vidět z fotek, design zařízení se od první makety prakticky nezměnil. Zajímavým prvkem jsou mírně zaoblené okraje čelní strany. Telefon stále nabízí čtečku otisků prstů. Displej má tedy úhlopříčku 4,7 palce, rozlišení se ale z fotek a videa bohužel nedozvídáme. Novým iPhonem půjde s největší pravděpodobností díky přítomnosti NFC čipu platit. To naznačuje pozměněná ikonka Passbooku, která obsahuje navíc proužek s platební kartou.

touch-id-iPhone-6 iOS-8-on-iPhone-6 iPhone-6-display Apple-iOS-8-on-iPhone-6

Videí se na internetu objevilo hned několik. To první pod tímto textem je videorecenze na nový model v čínštině. Ve videu vídíme i porovnání se starším modelem. Velmi zajímavá je pak spodní strana obou zařízení. Vypadá to totiž, že nový iPhone 6 bude mít menší jack pro připojení sluchátek – pravděpodobně 2,5 mm namísto standardního 3,5 mm.

jack passbook-ios-8-icon-credit-card

Nový iPhone bude představen již v úterý 9.9. v 19 hodin našeho času. Mimo iPhonu 6 s úhlopříčkou 4,7 pakce se možná dočkáme i většího modelu s 5,5 palci a předpokládá se také představení hodinek iWatch.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat