reklama

Fotky z Facebooku jako tapety

Fotky z Facebooku jako tapety
2014-09-20T08:10:56+02:00
• 20. 9. 2014

Dnešní mobilní zařízení používáme čím dál častěji pro prohlížení sociálních sítí, sdílení fotografií atd. Pokud jste uživatelem Facebooku a občas byste z něj chtěli použít fotky jako tapetu, máme pro vás tip na aplikaci, která udělá vše za vás.

unnamed_result

FacebookView Lite For Facebook je aplikace, se kterou budete mít možnost nastavit své fotky z Facebooku jako tapetu. Po nainstalování aplikace budete vyzváni k nastavení aplikace jako tapety, aby vše fungovalo, bude nutné zadat i údaje pro přihlašování. Po proceduře nastavování se vám za pár minut objeví na ploše některé z fotografií obsažené ve vašem albu. V aplikaci si můžete nastavit i minuty, za jakou dobu bude plocha s fotkami aktualizována.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

FacebookView Lite For Facebook je ke stažení pro Android zcela zdarma a bez žádných dalších in-app plateb.

logo-app Wallpaper for Facebook (Ads) Solacetech Information Services Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim