reklama

SanDisk představil microSD karty pro natáčení 4k videa

SanDisk představil microSD karty pro natáčení 4k videa
2014-09-19T11:20:14+02:00
• 19. 9. 2014

Společnost SanDisk patří k tradičním výrobcům paměťových karet. Tato společnost před pár dny představila nové paměťové karty určené pro natáčení v tom nejlepším rozlišení, jaké dnes existuje.

143243

 

Nové paměťové karty ponesou označení UHS3 a class 10, dle informací by měly karty dosahovat rychlosti zápisu až 95MB/s. Budou dostupné ve více provedeních podle celkové kapacity. Pro případné zájemce budou dostupné tyto kapacity 16 GB, 32 GB a 64 GB. Jejich cena je od 79,99 $ do 299,99 $ za kus. 

Osobně pro natáčení videa využívám microSD kartu Kingston class 10 a žádné problémy s 4k videem jsem nezaznamenal, tudíž je koupě takto rychlé karty na pováženou a méně nároční uživatelé si vystačí s levnější variantou.

Zdroj: androidcommunity.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat