reklama

LG odhalilo modely L Fino a L Bello

LG odhalilo modely L Fino a L Bello
2014-08-26T17:24:54+02:00
• 22. 8. 2014

Znenadání a bez nějakých předchozích spekulací společnost LG ukáže na veletrhu IFA v Berlíně dvojici nových zařízení. Letošní ročník startuje již za pár dní, takže lze počítat s čím dál častějšími úniky informací. Jihokorejský výrobce u žhavých novinek jednoznačně vycházel z koncepce nejvyššího modelu G3, který sklízí samé pozitivní reakce po stránce designového zpracování. Telefony zapadnou do modelové řady L, kde je naleznete pod názvy L Bello a L Fino.

LG-L-Fino-LG-L-Bello

Lépe vybavenějším se stane L Bello nabízející 5palcový IPS displej s FWVGA rozlišením (854 x 480 pixelů). Stránku výkon obstará čtyřjádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,3 GHz a 1GB operační paměť RAM. Úložiště pojme 8 GB dat, při tom otázku dalšího rozšíření vyřeší paměťová microSD karta. Celkové rozměry modelu jsou 138,2 x 70,6 x 10,7 mm. Zbytek specifikací zahrnuje podporu HSPA+, 8megapixelový fotoaparát nebo 2 540mAh baterii. Z barevných variant bude k dispozici v bílé, černé a zlaté variantě.

Druhý model, L Fino zabírá 4,5palcový displej zaujímající WVGA rozlišení, kterému dodává výkon čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz a 1GB operační paměť RAM. V tomto případě má úložiště velikosti pouze 4 GB, ale opět se můžete spolehnout na paměťovou microSD kartu. Zadní část doplňuje 8megapixelový fotoaparát po boku 1 900mAh baterie. Ve srovnání jde o kompaktnější zařízení, o čemž vypovídají rozměry 127,5 x 67,9 x 11,9 mm. V prodeji lze očekávat dokonce 5 barevných provedení – bílé, černé, červené, zelené, zlaté.

Obě novinky poběží na nejnovějším Androidu ve verzi 4.4.2 KitKat s vlastní nástavbou od společnosti LG. I když oficiální ceny oznámí až na zářijovém veletrhu,  první kusy zamíří na trh do Latinské Ameriky. Poté bude na řadě Evropa s Asií.

l bello l fino

Zdroj: lgnewsroom.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim